Osłabienie, lekki stan podgorączkowy, nadpotliwość przy anginie

We wtorek zachorowałam na anginę,w czwartek została zdiagnozowana,przez 7 dni brałam antybiotyk augmentin plus leki osłonowe,nurofen przeciwbolowo i tantum werde.Dwa dni po przestaniu zażywania antybiotyku zaczęła męczyć mnie biegunka (która minęła po zażyciu leku osłonowego,mimo,że antybiotyku już nie biorę),teraz cały czas czuję się osłabiona,mam lekki stan podgorączkowy (w nocy 37,3),nadpotliwość i czuje delikatny dyskomfort podczas przełykania.Czy powinnam kupić jakieś leki wzmacniające?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z przebytą infekcją. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.