Osłabienie, nadmierna potliwość, szybkie męczenie się i podwyższone wyniki badania krwi a białaczka

Witam. Od miesiąca mój mąż zaczyna słabnąć. W usg wyszła powiększona śledziona, powiększone węzły chłonne pachwinowe. Mąż się poci w nocy ma co dziennie gorączke i jest coraz słabszy. Trudność sprawia mu odkręcenie butelki z piciem. Męczy się przy lekkim spacerze, ma bóle głowy. W wynikach krwi podwyższone ma MCHC i CRP(ICD-9:I81), obniżone MPV, W tej chwili dostał skierowanie do hematologa. Co mu jest ? Czy to jest białaczka? Mam najgorsze myśli.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem różnych schorzeń układu krwiotwórczego. Konieczne jest wdrożenie dokładnej diagnostyki. Proszę nie martwić się na zapas. Chory hematologiczne poddają się skutecznemu leczeniu. Pozdrawiam.