Osłabienie nóg a niedobór witamin

Witam, od czasu do czasu łapie mnie dziwne uczucie w nogach, mam wrażenie ze są jak z waty.. nie wiem co wtedy robić i zaczynam chodzić, skakać, leżąc zmieniam ich pozycje.. trwa jakiś czas i przechodzi. Czasem mam wrażenie jakby zaraz miał mnie złapać skurcz. Nie wiem jak to uczucie dokładnie opisać, ale zeby je zniwelowac przestepuje z nogi na noge, siadam wstaje itd czy to moze byc niedobor jakichs witamin?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem diety ubogiej w sole mineralne - magnez i potas lub skutkiem zbyt intensywnego wysiłku fizycznego. Proponuje wdrożenie odpowiedniej suplementacji.