Osłabienie organizmu, ból klatki piersiowej i zawroty głowy a wynik EKG

MAM 23 LATA.oD 3 DNI CZUJE OSŁABIENIE ORGNIZMU,ZROBIONO MI DZIŚ EKG 111-RYTM ZATOKOWY MIAROWY,253-NIECAŁKOWITY BLOK PRAWEJ ODNOGI PĄCZKA HISA,411- PRAWOGRAM PATOLOGICZNY.BOLI MNIE POLEWEJ STRONIE KLATKI PIERSIOWEJ,W GŁOWIE MI SIE KRECI.CO TO MOZE BYĆ I CZY COŚ POWAŻNEGO?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby prawidłowo ocenić badanie elektrokardiograficzne należy przedstawić je lekarzowi. Opis który Pani przedstawia jest opisem wykonanym przez maszynę.
Jeżeli ma Pani bóle w klatce piersiowej powinna się Pani zgłosić do lekarza. Przyczyn bólu w klatce piersiowej jest bardzo wiele, a jednym z poważniejszych jest zawał serca.