Osłabienie po nie oszczędzaniu się w połogu

Urodzilam 2.dziecko 10 tyg.temu.Z uwagi na okolicznosci zewn.nie mialam mozliwosci do oszczedzania sie w pologu.Prowadze duzy dom,mam 2 dzieci i niedomagajacego meza,po drodze antybiotyki z powodu silnego ZUM,utrata pokarmu.Od dlugiego czasu brak mi sil,ogarnia mnie tak silne zmeczenie ze czuje jakby moj mozg sie wylaczyl,moglabym spac nawet na stojaco.Morfologie mam b.dobra(nie mam anemii),tarczyca tez wzorowa.Czy moje samopoczucie jest konsekwencja ciazy i porodu czy to cos powaznego?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że jest to związane z przyczynami natury psychicznej lub depresja. Sugeruję kontakt z psychiatrą.