Osłabienie po obiedzie

Co może oznaczać osłabienie po obiedzie (ból głowy, ból brzucha, zaburzenia koncentracji itp.)? Musiałam zjeść coś słodkiego żeby poczuć się lepiej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie zaburzeń przemiany węglowodanowej. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.