Osłabienie, skoki temperatury i ciśnienia, płytki oddech, suchość w ustach i biały nalot na języku

Witam.Od tygodnia czuje sie bardzo oslabiony,skacze mi temperatura od 35.6 do 37.0 ,cisnienie krwi tez skacze ,najczesciej utrzymuje sie w tych granicach 119/60 ,130/60,czuje plytki oddech,suchosc w ustach,mam bialy nalot na jezyku,dodam ze 2 dni temu bralem antybiotyk DALACIN C 300mg i Hydroxyzinum VP 10mg. Co moga oznaczac takie objawy? wyniki krwi mam w normie. dodam jeszcze ze pale E-papierosa

Witam,
jedyną nieprawidłowością jaką widzę w Pańskim opisie dolegliwości jest białawy nalot na języku i suchość w ustach- najpewniej związane z nadkażeniem grzybiczym.
Proszę zgłosić się do lekarza POZ po miejscowy lek przeciwgrzybiczy.

pozdrawiam