Ostra niewydolność nerek i kwasica metaboliczna

Witam! Byłem w szpitalu z ostrą niewydolnością nerek pozanerkową oraz ciężką kwasicą metaboliczną. USG jamy brzusznej m.in:nerki obustronnie z zastojem dużego stopnia oraz zcieńczałą korą.Znacznie poszerzone miedniczki 45-50 mm. Obecnie jestem dializowany 3 razy tygodniowo mam 67 lat chciałbym wiedzieć jak długo muszę być dializowany.Dziękuję

Jeśli uda się odbarczyć przez urologów nerki z zastoju moczu co powinno doprowadzić do wyrównania parametrów nefrologicznych głównie krwi (poziom potasu, kreatyniny, mocznika) wtedy będzie można zaprzestać dializ. Proszę w tej sprawie konkretnie pytać się lekarzy prowadzących, gdyż nie mam dostępu do danych klinicznych.