Ostre kłucie w okolicy brzucha i ból w całym pasie

Od jakiegoś czasu czuję ból to po prawej to po lewej stronie brzucha.Jest to chwilowe ostre kłucie ,po czy przechodzi. Pojawia się nagle i nagle znika. Natomiast codziennie rano czuję tak ostry ból w całym pasie aż po plecy. Dokładnie taki orąg na wysokości nerek,wątroby. Ból jest taki ,że nie mogę się ruszyć. Dopiero gdy z wysiłkiem wstanę i pójdę do toalety i się wysikam wszystko przechodzi.

Witam. Opisane objawy są niepokojące i wymagają wdrożenie dokładnej diagnostyki pod kierunkiem gastroenterologa.