Ostre pieczenie i wypryski na wargach sromowych

Witam, mam 23 lata. Tydzień temu poczułam ból przy oddawaniu moczu. Myślałam, że to zapalenie pęcherza. Później z mojej winy przewiało mnie - za cienko się ubrałam. Tabletki oraz maści nie pomagały (kupiłam je w aptece bez recepty). W czasie brania tabletek ziołowych i picia herbatek, coraz bardziej czułam ból na pochwie i wargach sromowych. Przy podmywaniu się wyczułam na pochwie, wargach sromowych większe krostki - przy oddawaniu moczu bardzo boli, piecze. Odzczucie obrazowo tak, jakby rany cięte obląć kwasem. Piecze tak, że nie do wytrzymania. Boję się pić cokolwiek, bo przy kropelce oddania moczu łzy same ciekną. Ból nie do wytrzymania. Oczywiście mam upławy, dużo wydzieliny serowatej. Byłam na wizycie u ginekologa, przepisała mi maść i tabletki dopochwowe oraz jakiś roztwór, który po łyżeczce rozrabia się z wodą i przepłukuje pochwę specjalnym urządzeniem (papka lub jakby gruszka). Proszę o pomoc, bo boję się chodzić do toalety, oddawanie moczu po prostu graniczy z cudem, bo piecze niemiłosiernie. Proszę napisać mi, co mam zrobić, by mnie te krostki nie piekły. PS Zasypuję pochwę pudrem dla dzieci i smaruję kremem na odparzenia oraz dodatkowo biorę wszytko, co zaleciła lekarka, ale nie czuję efektu, a oddawnie moczu jest nie uniknione :(( Proszę o szybką odpowiedź.

Witam!

Nie wiem, jakie rozpoznanie postawił ginekolog i jakie leki przepisał... Być może Pani dolegliwości nie są spowodowane grzybicą (która jest najczęstsza), tylko np. opryszczką narządów płciowych. Prosze ponownie udać się do lekarza, być może zweryfikuje diagnozę i zaleci inne leczenie (w przypadku opryszczki można zastosować doustne leczenie przeciwwirusowe).

Pozdrawiam!