Ostre zapalenie spojówek i zapalenie rogówki

Witam. Początkowo miałąm ostre zapalenie spojówki przyjmowałam oftaqix difadol oraz vidisic . Niestety po miesiącu przerodziło sie to w zapalenie rogówki . Obecnie otrzymałam od okulisty virupos keratostill lotemax. Moje zapalenie jest spowodowane gronkowcem . Ponadto pogorszył mi sie wzrok. Moje pytanie jest następujące. Czy krople które przyjmuje są odpowiednie do leczenia tego typu choroby?

Witam.
Jeżeli przyczyną zapalenia rogówki jest gronkowiec to otrzymała 2 preparaty , które w tym przypadku nie powinny być stosowane viru-pos i lotemax.
Pozdrawiam