Ostrofity na krawędziach trzonów

Prosze o interp badania odc kreg piers Niewielka lewo skolioza Ostrofity na krowedziach trzonów w środkowym odc zmiany zwyrodnieniowe krążków mk na poziomie Th6 Th7Th7Th8 zobniżeniem ich sygnału(dehydrytacja i wysokosc Na poziomieTh6 i Th7 centralno prawoboczna wypuklina krążka mk z modelowaniem worka oponowegospłyceniem prawego o tworu mk NA poziomie Th7Th8 centralna prawoboczna przepuklina krążka mk z modelowaniem worka oponowego oraz równiez niewielkim rdzeniakregiwego bez zmian jegosygnału

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wynik badnia należy skonsultować neurochirurgicznie. W badaniu uwidoczniono zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i przepukliny krążków międzykręgowych uciskające worek oponowy, co może powodować objawy neurologiczne poprzez ucisk rdzenia kręgowego w przyszłości.