Ostry ból brzucha oraz uderzenia gorąca i zimna

Dzień dobry. Nazywam się Paweł i mam 34 lata. Od jakiś 3 lat co parę miesięcy mam ostry ból brzucha w lewej dolnej części. Dziś jest on silniejszy niż zwykle. Promieniuje na plecy. Ogólnie czuję się słabo i mam uderzenia gorąca i zimna. I odczuwam smak kwasów w jamie ustnej. Proszę o poradę

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na istnienie kamicy dróg moczowych bądź uchyłków jelita grubego. Proszę zgłosić się do lekarza, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania wskaże najbardziej prawdopodobną przyczynę dolegliwości i wdroży odpowiednie postępowanie.