Ostry ból po wbiciu metalu w okolice kolana

witam, mam pewien problem,,rok temu wbiłam niechcący metal w okolicy kolana,,rana się zagoiła dosyć szybko ale cierpie od tego czasu ,ponieważ czasem jest tak ze niemoge wcale ustac na tej nodze czemu towarzyszy ostry bol w piecie,ktory ciagnie się az do samej lydki a dziś zauwazylam ze lydka mi puchnie, wogole jak za dużo chodze to niemoge wcale w nocy spac bo caly czas boli, co to może być?bylalbym wdzieczna za pomoc,

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Nie musi to być związane z tym urazem, który przydarzył się rok temu. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.