Ostry ból w dole brzucha i przedłużające się krwawienie 5 miesięcy po porodzie

Witam , mam 20 lat i od 5 miesięcy jestem szczęśliwą mamą problem polega na tym , że mam obawy ponieważ długość okresu przekroczyła już piąty dzień czyli trwa już 10 dni okres dostałam na początku miesiąca a w zeszłym miesiącu nie było go wogóle dzisiaj dostałam ostrego bólu w dole brzucha i krwawienie nie ustępuje proszę o pomoc co to może oznaczać . Czy to przez urodzenie dziecko chociaz to nie mozliwe gdyz do tej pory wszystko bylo wporzadku miesiączka zawsze była u mnie nieregularna .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana, przedłużająca się miesiączka, w połączeniu z silnymi dolegliwościami w okolicy podbrzusza zdecydowanie wymaga niezwłocznej konsultacji ze specjalistą ginekologiem! Proszę nie bagatelizować objawów!