Ostry ból w podbrzuszu przy stosunku

Witam ! Mam 20 lat, podczas stosunku poczułam ostry ból w podbrzuszu, nie mogłam się ruszać przez kolejne 30 minut. Ból nasilał się przy dotknięciu podbrzusza i napinaniu, ale ustąpił po kilku godzinach. Teraz pojawia się od czasu do czasu przy napinaniu brzucha. Proszę o pomoc! Czym spowodowany jest taki ból ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podrażnieniem podczas stosunku. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie narządów układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.