Ostry ból żołądka w 26 tygodniu ciąży

Ostry ból żołądka.Jestem w 26 tyg ciąży. Miałam niedawno biegnkę która naszczęscie przeszła ale mam bóle żołądka tak jak by mi coś na nim siedziało lub była bym glodna mimo że często ale w małych ilosciach jem. Od czego moze mnie bolec ?dodam że nie zażywam żadnych tabletek . Moja położna powiedziała że to oznaka jakiegos niegroźnego wirusa, ale nie wiem czy od wirusa tak by mnie bolało. Prosze o odpowiedź eksperta.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie pochodzenia bólu. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza.