Otarcie penisem o pochwę a ryzyko ciąży

Witam.Jeśli razem z moim chłopakiem sprawialiśmy sobie przyjemność i oboje mieliśmy mokro w majtkach to czy przez ocieranie się przez bieliznę można zajść w ciążę?A i czy jest możliwe jeśli mój chłopak był już po wytrysku,wykąpany i zaczął mnie podniecać i moja pochwa była mokra to czy jego otarcie penisa o moją pochwę może spowodować ciążę?Nie wsadził go,tylko otarł. Nie chcę żeby to brzmiało śmiesznie,przeglądam różne fora,ale nie wiem co mam myśleć.Miałam wtedy dzień owulacji,proszę o pomoc!
KOBIETA ponad rok temu

Jeżeli nie chce Pani być w ciązy a był to dzień owulacji to proszę zażyć tabl. Escapelle lub EllaOne
Pozdrawiam DK