Owłosienie na całej twarzy u 26-latki

Mam problem z owłosieniem całej twarzy, mam meszek krótki i dłuższy odstający po całej twarzy po policzkach na brodzie czole, wąsik i tak to beznadziejnie wygląda do światła jak kłaczki zółte,wyrwałam kilka penestą ale teraz mam obawy że mi twardsze włoski wyskoczą, proszę o jakąś radę jak to depilować żeby włoski nie wrastały pod skórę i żeby grubsze nie były,czy są kremy na to , dodam że mam cerę wrażliwą i tradzikową skłonną do podrażnień, proszę o radę

W Pani przypadku niezbędna wydaje się być konsultacja z ginekologiem, przedstawione przez Panią objawy mogą być objawem zaburzeń hormonalnych (hiperandrogenizm), szczególnie jeżeli występują u Pani zaburzenia cyklu miesięcznego.