Owulacja a implantacja zarodka

Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 28.08, przed ostatni stosunek 23.08 a ostatni 13.09. Podczas ostatniego stosunku pojawiło się krwawienie, które zauważył mój partner.Nie było to obfite krwawienie, wykonałam test ciążowy który wyszedł negatywny.Założyłam podpaskę i przez cały dzień pojawiły się dwie krople z czego większa miała 4-5mm. Krwawieniu nie towarzyszył żaden ból. moje cykle trwają 30-31dni.Po miedzy 23.08 a 13.09 nie uprawiałam seksu.Czy to może być owulacja czy implantacja zarodka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można określić rodzaju krwawienia. W przypadku podejrzenia ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.