Owulacja podczas przyjmowania tabletek Cerazette

Czy przy Cerazette może wystąpić owulacja? Przez 2 msc stosowania nie czułam żadnych skutków ubocznych. Nagle, przy trzecim opakowania - ból brzucha jak na okres (do tej pory nie miałam przy tych tabletkach), bóle jajników, kilka razy ból głowy, a od dziś - wrażenie dużej wilgotności w pochwie. Test ciążowy negatywny.

Przy regularnym przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych zawierających tylko progesteron nie będzie owulacji. Dolegliwosci o których Pani napisała mogą być związane z przyjmowaniem tego typu leku. Proszę się obserwować w przypadku nadal występujących dolegliwości może zachodzić konieczność zmiany leku.