Palenie marihuany i zażywanie leków uspokajających przez 19-latka

Syn popala marihuanę a teraz do kompletu zażywa jakieś leki uspakajające co robić? Ma dopiero niecałe 19 lat.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Cóż mogę powiedzieć, Syn z pewnością wymaga pomocy specjalisty. Już samo palenie marihuany może być zgubne w skutkach, tym bardziej niekontrolowane przyjmowanie leków. Proszę w miarę możliwości zadziałać w tej sytuacji i wpłynąć na Syna.