Parcie na pęcherz moczowy a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, biore tabletki yasmin od roku czy mogły spowodowac to ze cały czas chce mi sie siku? Mam takie wrazenie jakbym musiala natychmiast isc do toalety czy to wina tabletek czy moze psychiki?Wyniki moczu mam bardzo dobre i nie towarzyszy temu zaden ból czy pieczenie.

Tabletki bierze Pani po to aby bezpiecznie współżyć. Można zatem przypuszczać, że współżyje Pani o wiele częściej jak dotychczas. Pomimo dobrych wyników badania moczu uważam, że to właśnie współżycie nasiliło problemy z drogami moczowymi. Warto porozmawiać z urologiem.