Paroxinor a picie alkoholu

Jak wzięłam ostatnie pół tabletki Paroxinor 20mg 3 dni temu to mogę dziś wypić piwo? Dodam, ze brałam Paroxinor tylko tydzień a są dziś urodziny mamy i chciałabym wypić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Preparat Paroxinor to lek, który powinien być stosowany przewlekle. Takie preparaty zdecydowanie nie powinny być odstawiane! Ponadto, w czasie leczenia należy powstrzymać się od spożywania alkoholu.