PCO a ciąża

Witam, mam bardzo ważne pytania, a więc od samego początku, gdy tylko pamiętam miałam nieregularne miesiączki. Po kilku latach poszłam do lekarza, bo bardzo bolało mnie w brzuchu i brak miesiączki przez 9 miesięcy (w ciąży nie byłam). Lekarz powiedział mi, że mam PCO na początku brałam luteinę chyba przez tydzień odstawiłam, bo źle się czułam po niej. Poszłam do innego lekarza zapisał mi D**** miałam je brać przez 10 dni brałam je tylko przez 10 dni (i nigdy więcej już nie wzięłam lekarz powiedział, że jak się ureguluje to mamy próbować z mężem) i okres uregulował mi się na jakiś rok czasu. Potem wyjechałam do Anglii.

Jestem w Anglii od roku i od roku mam regularne miesiączki. Dziś jest 8-12-2010 miesiączkę miałam 12.10.2010 następną była 11.11 trwała tylko jeden dzień i była tak znikoma, że prawie wcale. Tydzień później strasznie mnie zaczęły piersi boleć i bolą mnie do dziś.
Dodam, że mąż miał badanie nasienia jakieś 2 lata temu i wykazało Asthenospermie. Wyczytałam w internecie, że potrzebne mu są witaminy min. A,E,D kupiłam mu skład wszystkich witamin bierze je regularnie. Boję się zrobić test ciążowy, bo robiłam już tyle razy i wychodził negatywny, nie chce robić sobie nadziei.
Proszę tylko o odpowiedź, czy są szanse żebym zaszła w ciążę przy takich wynikach czy to w ogóle możliwe.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!

Oczywiście, że są szanse na zajście w ciążę. Nawet zespół PCO nie wyklucza takiej możliwości.

Z poważaniem