Pęcherze po zamrożeniu kurzajki

wczoraj dermatolog zamroził mi kurzajki na stopie. ale chyba coś jest nie tak. nie mogę wgl chodzić. porobiły mi się ogromne pęcherze, które są dosłownie sine. nie wiem co robić. boli mnie to okropnie. pomocy!

Po mrozeniu zwykle tworza sie pecherze, nierzadko dosc rozlegle i bolesne. Objaw jest normalny. Przy duzych dolegliwosciach mozna jalowa igla przekluc pecherze, ale nie nalezy sciagac ich pokrywy. W razie duzych dolegliwosci bolowych mozna nawet przyjac paracetamol.