Pęcherzyk ciążowy 7,95 mm

Witam, licząc od ostatniego dnia ostatniej miesiączki powinnam być w 7 tyg ciąży (8 listopad). Na badaniu USG widoczny jest pęcherzyk ciążowy wielkości 7,95 mm. Nie widać zarodka. Mając na uwadze, że cykle mam min. 30-dniowe- czy wszystko jest w porządku?
Kiedy powinien być widoczny zarodek? Pozdrawiam gorąco!

Dzień dobry!

Wiek ciąży oblicza się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
w 7 tygodniu ciąży powinien być widoczny zarodek z bijącym serduszkiem.
Jeśli go nie widać to ciąża może być mniejsza lub rozwija się nieprawidłowo.
Należy powtórzyć badanie USG za tydzień.
z poważaniem