Pęcherzyk ciążowy a rozwój zarodka w 5 tygodniu ciąży

witam.mam pytanie odbylam wczoraj wizyte u lekarza podkreslil ze jest u mnie pechcerzyk ciazowy i ze jest to okolo 5 tydzien ciazy.i zwiazku z tym mam pytanie czy mozliwe jest ze nie rozwinol sie zarodek.prosze o pilna odpowiedz bo od lekarza nic innego sie nie dowiedzialam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Na tak wczesnym etapie ciąży zarodek jest widoczny najczęściej jedynie jako "zgrubienie" na jednej ze ścian pęcherzyka ciążowego więc teoretycznie istnieje możliwość pomyłki. Proszę wykonać kolejne badanie za ok tydzień a powinno już być widoczne bicie serca i nie będzie już wątpliwości.