Pęcherzyk ciążowy ma 15 mm - który to tydzień ciąży?

Witam!
Tydzień temu byłam na badaniu USG i pęcherzyk ciążowy miał 15 mm. Teraz słychać było już serduszko i CRL – 7 mm, a pęcherzyk żółciowy równy 26 mm. Który to tydzień ciąży? Niestety nie pamiętam daty mojej ostatniej miesiączki.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Aparat USG automatycznie powinien był wyliczyć wiek Pani ciąży na podstawie tych wymiarów. Wymiary wskazują na ciążę około 8-tygodniową.

Z poważaniem