Pęcherzyk ciążowy w 7 tygodniu

Witam Zwracam się z pytaniem o pęcherzyk ciążowy. Wg OM dzisiaj zakończyłam 7 tydz ciąży. CRL 9,1mm natomiast pęcherzyk ciążowy 15 mm. Puls dziecka miarowy 150. Czy powinnam się martwić? Jakie są szanse, że wszystko będzie ok? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest obserwacja. Proszę udać się na kontrolne USG w umówionym terminie.