Pękająca skóra i pęcherzyki w okolicy miejsc intymnych a grzybica pachwin

witam , mam problem ... na skórze łona pojawila mi sie pekajaca skora ktora szczypie i sie rozprzestrzenia , sa też pecherzyki z woda ktore pękaja .... czy to grzybica pachwin .. prosze o pomoc :(

Mogą to byc zmiany grzybicze,drożdzakowe,alergiczne np po depilacji-aby postawic rozpoznanie trzeba je obejrzec,więc proszę iśc do dermatologa