Pękające pięty i bolesne rany

Strasznie pękają mi pięty. Deramtolog próbował pomóc ale bez skutku. Żadne maści na popękane pięty nawet z antybiotykiem nie pomagają. Strasznie pięty swędzą szczególnie na wieczór, pieką a na drugi dzień pęka skóra i jest bolesna rana.Bardzo proszę o poradę gdyż walczę z tą przypadłością ponad rok, a latem wstydzę się chodzić z odkrytymi piętami. Proszę o pomoc.

Dzień dobry, polecam skonsultować się upodologa . A najlepsza masc na pękające pięty to : gehwol schrunden masc, stosuje sie ja po opracowaniu pięt