Pękła prezerwatywa, czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Uprawiałem stosunek z moją dziewczyną, stosunek był dość długi, nie czułem, aby pękła prezerwatywa, gdy już kończyłem wyciągnąłem członka z mojej dziewczyny i po chwili doszedłem.
Podkreślam nie doszedłem w niej. Moja dziewczyna miała 18 dzień po okresie, czyli dni niepłodne. Gdy poszedłem do toalety postanowiłem sprawdzić tę prezerwatywę i nalałem wody do niej, okazało się, że prezerwatywa ma małą dziurkę, ale nie tam, gdzie zbiorniczek, lecz u samej góry i nasienie było w zbiorniczku, nic nie wypływało.
Czy mam powody do obaw?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Z tego co Pan pisze, doszło do wytrysku poza drogami rodnymi Pana partnerki. Z tego wynika, że przez uszkodzoną prezerwatywę mógł się wydostać tylko preejakulat. Zawiera on małą ilość plemników, o znacznie zmniejszonej ruchliwości. Jeżeli zaś chodzi o dni płodne i niepłodne zależy to od długości cyklu i regularności.
Zatem 18 dzień cyklu może przypadać na dni płodne lub niepłodne. W tym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.

Pozdrawiam