Pęknięcie kostki nadgarstka a opuchlizna i ból

Witam, ponad 4 tygodnie temu źle ułożyłam reke i okazało się ze mam pękniętą kośc nadgarstka i naderwanie ścięgien. W środe (22.10) zdjęli mi gips i lekarz kazał zacząć ruszać tą ręką. Jednak pojawił się duży krwiak, opuchlizna i ból, a ręką znowu nie umiem ruszać. Kontrole mam za 2 tygodnie. Czy powinnam czekać, czy jednak isć szybciej do lekarza? Dodam jeszcze, że w tym roku miałam już 2 razy złamanie w tym samym miejscu i zaczyn mnie to niepokoić.

Radzę szybciej udać się na kontrolną konsultację do ortopedy. Być może jeszcze nie doszło do całkowitego zrostu kości. Zapewne będzie konieczne wykonanie kontrolnego RTG. O wszystkim zadecyduje ortopeda po bezpośrednim badaniu.