Pęknięcie na trzonie penisa

Dzień dobry! Gdy rozpocząłem współżycie seksualne z moją kobietą, na moim penisie, a dokładnie na jego trzonie, pod żołędzią pojawiło się pewnego rodzaju pękniecie, które naszło ropą. Bylem dwa razy u lekarza rodzinnego i powiedzieli, że to nic poważnego i dali mi maści do smarowania, ale zbytnio to nie pomogło. Rana nadal jest i mimo iż zmalała, to po każdym stosunku nabrzmiewa i trochę czerwienieje. Czasem mam paranoiczne wrażenie, że rana jest odczuwalna, tj. odczuwam pieczenie po lewej stronie. Gdy penis jest w stanie spoczynku nie wygląda to bardzo źle, tyle tylko że w dotyku można wyczuć lekki wzgórek czy mały guz. Gdy jednak penis zbliża się do wzwodu, można zauważyć, iż ma to niepokojące zółte zabarwienie. Cały czas staram się to kremować, seks uprawiam najczęściej w prezerwatywie i dbam o jego higienę, jednakże martwię się, iż rana nadal tam jest, już od jakiś 5 miesięcy. Ze względu, iż mieszkam w Anglii, nie mam zbytnio pojęcia, gdzie powinienem się z tym udać. Proszę o rady, czy wskazówki. Wyczekuję odpowiedzi, dziękuję.

Trudno mi określić, czym mogą być te zmiany bez bezpośredniego badania. Najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się z dermatologiem. Albo zmiany mają podłoże grzybicze w fazie przewlekłej, albo jest to np. jakieś uczulenie (np. na lateks prezerwatywy). Niestety, ale skuteczne leki w tych schorzeniach mogą być dostępne tylko na receptę, dlatego wizyta u specjalisty jest nieunikniona.