Pęknięcie prezerwatywy 5. dni po okresie a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. 4 dni temu kochalam sie z moim chlopakiem. Podczas stosunku pekla prezerwatywa, a ok. 5 dni wczesniej skonczyl mi sie okres ( a wiec byly to prawdopodobnie dni nieplodne )niestety jest problem, gdyz z racji wady nerek od ok 4 miesiecy nie mam regularnego okresu." Jakie może być rzeczywiście prawdopodobieństwo jeśli chłopak "spuścił się" i to nie jakoś dużo dopiero dużo dużo po stosunku? Dziękuję serdecznie za pomoc.

Skoro miesiączki są nieregularne to niemożliwe jest ustalenie dni płodnych a więc niemożliwe jest ustalenie prawdopodobieństwa zajścia w ciąże Jest możliwe jeszcze podanie tabletki "Ella one" która działa do 5 dni po "zdarzeniu" co na Pani miejscu bym uczynił