Pęknięcie prezerwatywy a ciąża

Kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, lecz wytrysku w środku nie było. Czy jest możliwe, że zajdę w ciążę?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Jest na to naprawdę minimalna szansa - poprzez tzw. preejakulat. Według badań, w preejakulacie nie ma plemników, jednak sporadyczne doniesienia o zapłodnieniu po stosunku bez wytrysku w pochwie, zdają się podważać ich wiarygodność...