Pęknięcie prezerwatywy a możliwa ciąża

witam kochałam sie z chłopakiem i pekła mu prezerwatywa i nie jest peny czy wyjoł członka w odpowiednim momęcie, a 3 dni po stosunku dostałam miesiączke ..czy to wyklucza ciążę??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, to nie wyklucza ciąży, choć ryzyko jest niewielkie. Należy wykonać test ciążowy minimum 14 dni od feralnego stosunku.