Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku bez wytrysku 8 dni po okresie

Witam. Kochalam sie z chlopakiem i w trakcie pekla nam prezerwatywa. Zorientowalismy sie po chwili wiec byl we mnie chwile nie doszlo do wytrysku. Okres mialam 8 dni wczesniej a cykle mam nieregularne okolo 30 dni. Jaka szansa ze jestem w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. 8 dzień cyklu to dzień potencjalnie płodny. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży, niemniej jednak jej ryzyko oceniam jako bardzo małe.