Pęknięcie prezerwatywy w 5 dniu cyklu

Witam. Odbyłem pełny stosunek z kobietą w 16.11 Pierwszy dzien miesiączki przypadał na 11.11Niefortunnie zdarzylo się ,że pękła prezerwatywa. Nie odbyłem pełnego orgazmu w środku, wyciągnałem penisa w miare przed koncem. Kobieta ma cykl 28-29 dniowy. Śluz w dniu stosunku był w pełni niepłodny. Codziennie aż do 21 miał wygląd niepłodnego a 21-22 zaczął się zmieniać na płodny. Rozumiem ,że jest szansa na zajscie w ciąże,. Moim pytaniem jest czy ta szansa jest duża czy dość mała. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Szansa na ciążę jest zawsze w przypadku pęknięcia prezerwatywy, ale nie jest duża.
Pozdrawiam