Pęknięta prezerwatywa i brak wytrysku podczas dni niepłodnych a prawdopodobieństwo ciąży

Pare dni po okresie kochalam sie z chłopakiem. Pekla nam prezerwatywa ale od razu zauwazylismy i szybko wyjal. Byl we mnie moze jakies 10 sekund. Nie bylo wytrysku. Mialam wtedy dni nieplodne. Pare dni potem zauwazylam lekkie plamienie jak czasami miewam przy owulacji. Z moich obserwacji wynika ze wlasnie teraz mam owulacje gdy wystapilo to plamienie. Czy to oznaka mojej owualcji czy raczej powiazania z ciaza? .

Witam serdecznie. Jeżeli były to dni niepłodne to nie ma powodów do obaw a wspomniane plamienie rzeczywiście oznacza owulację, jednak nie mam możliwości tego potwierdzić poprzez forum.