Pęknięta prezerwatywa, torbiel na jajniku a możliwość ciąży

Kochalam sie z chlopakiem w ciagu ostatnich 24h i pekla nam prezerwatywa w trakcie(stosunek przy peknietej ok 3minut) bez wytrysku jednak i zdazylismy wymienic ja na czas jednak boje sie ze moge zajsc w ciaze. Z drugiej strony okres mam nieregularny i mam torbiel na lewym jajniku i probuje go przyspieszyc. Co mam zrobic prosze poradzic

Witam,
stosunek przy pękniętej prezerwatywie bez wytrysku teoretycznie nie spowoduje zapłodnienia, aczkolwiek tego wykluczyć nie możemy.
Torbiel jajnika nie ma związku z możliwością zapłodnienia,
decyzja dalszego postępowania należy do Pani - można wykonać test ciążowy 10-14 dni po zapłodnieniu lub można skorzystać z antykoncepcji po stosunku.

pozdrawiam!