Penis mojego męża śmierdzi - co jest powodem?

Witam! Odkąd tylko się znamy zawsze tak było. Mąż dba o higienę, myje go około 3 razy dziennie bardzo dokładnie. Po umyciu jest OK, ale jak tylko pójdzie do WC to jest strasznie. Okropny smród. Nie wiem czy to normalne więc proszę o radę.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Trudno odpowiedzieć na to pytanie nie mając możliwości badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu.

Powodem takich dolegliwości może być infekcja dróg moczowo-płciowych - szczególnie jeżeli występują jakiekolwiek inne dolegliwości - zmiany skórne, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej, bolesne stosunki płciowe. Przyczyną mogą być różne patogeny - bakterie, grzyby wirusy. Być może w zbierającej się mastce dochodzi do nadmiernego rozwoju drobnoustrojów.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza, jeżeli występują zmiany skórne u dermatologa, jeżeli nie urologa.

Pozdrawiam