Perforacja przegrody nosowej u 35-letniej kobiety

Perforacja przegrody nosowej. Brak błony śluzowej. Dobre wyniki badań. Co moge dalej zrobic ? Nic nie pomaga. Jak nie czyszcze nosa ze strupów nie oddycham. Mam to juz od 8 lat. Lekarz powiedział mi tylko ze jestem wyjatkowym przypadkiem medycznym. Nie mam zadnych nałogów. Problemy zaczely sie od wypalenia przegrody nosowej od papryki chilii.

Masz perforację przegrody nosa pewnie po tej papryce, Jest to otwór w przegrodzie nosowej łącząc przewody nosowe prawy z lewym. Daje to zaburzenia cyrkulacji powietrza w nosie a wiec zasychanie strupy itd. Jedyny ratunek to operacyjne zamkniecie tej perforacji.