Petting a powiększone piersi i ryzyko ciąży

Gdy moja dziewczyna była w jednym z ostatnich dni menstruacyjnych "uprawialiśmy petting". Polegało to na "udawaniu" seksu przez pocieranie się naszych narządów płciowych. Moja dziewczyna miała na sobie bieliznę i podpaskę. Ja również miałem bieliznę (był chyba taki moment, że ja nie miałem bielizny a ona bieliznę i podpaskę). Nie dotykaliśmy się bez bielizny, nie miałem też wytrysku, jednak wydzielił się preejakulat, a nasza bielizna była wilgotna. Ok. 2 tyg. po zajściu moja dziewczyna zaczęła skarżyć się na ból i powiększenie piersi. Boimy się, że może być w ciąży. Jakie są na to szanse?

Witam! W przedstawionej przez Pana sytuacji nie widzę podstaw do obaw o ewentualną ciążę. Z Pana opisu wynika, że nie doszło do bezpośredniego kontaktu nasienia z drogami rodnymi, a zatem nie mogło dojść do zapłodnienia. Opisywane dolegliwości partnerki najprawdopodobniej były spowodowane owulacją, która miała miejsce w tym czasie. Proszę również zauważać, że partnerka zgłosiła pierwsze niepokojące objawy po niespełna dwóch tygodniach od zbliżenia. Nie ma zatem możliwości, by były one spowodowane ewentualną ciążą, gdyż w tym czasie mogło co najwyżej dojść do zagnieżdżenia potencjalnie zapłodnionej komórki jajowej. Pozdrawiam