Petting a wcześniejszy kontakt palców ze spermą

Razem w moim chłopakiem "bawiliśmy się sobą". Chłopak zrobił mi palcówkę, wiem, że wcześniej miał on styczność z spermą jakieś20 minut przed palcówką. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodajmy, że nie miałam wtedy dni płodnych.
KOBIETA ponad rok temu

Witam! Plemniki dość szybko giną w środowisku zewnętrznym. Prawdopodobieństwo że doszło do zapłodnienia podczas tego rodzaju zachowań, szczególnie w dni niepłodne jest więc stosunkowo niewielkie. Nie mniej jednak nie można go w 100'% wykluczyć.