Petting - czy możliwe, że jestem w ciąży?

Nie współżyłam jeszcze z chłopakiem, ale dotykał moich narządów intymnych. Raz po takim czymś pojawiło się bardzo niewielkie plamienie, ale szybko ustało. Nie towarzyszył mu żaden ból. Zapytałam go jak daleko mnie dotykał, gdyż podejrzewałam przerwanie błony dziewiczej, ale nie wsadzał mi palców do pochwy. Ja jego również dotykałam, ale niedaleko, tylko w okolicach brzucha, może niewiele dalej.

Jednak raz dotknęłam go bardzo blisko tego miejsca, ale przy skórze. Nie poczułam wydzieliny, potem łapaliśmy się za ręce. Przez cały ten czas byliśmy w ubraniu, on miał na pewno czyste ręce, nie dotykał się tam.

Czy jak dotknęłam jego ręki swoją (nie czułam na niej żadnej wydzieliny) i on mnie potem tam dotykał, to czy mógł przenieść plemniki? Czy możliwe, że jestem w ciąży? To było jakieś 20 dni temu, okres mam co 36 dni, powinnam go dostać w następną sobotę. Jest jakaś możliwość zajścia w ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Plemniki poza organizmem są w stanie przeżyć 18 godz., ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, tzn. wilgotne środowisko oraz temp 37 stopni Celsjusza. Z tego co Pani pisze takie warunki nie były spełnione. Zatem w zasadzie ryzyka ciąży nie ma.

Pozdrawiam