Petting, dziewica a ciąża

Słuchajcie wczoraj pieściłam się z moim chłopakiem, on nie miał majtek. Ja pieściłam ręcznie jego penisa, a on potem lizał moją muszelkę. Potem poprzytulaliśmy się trochę. On dotykał swojego penisa, a później trochę mnie ale nie wkładał mi palców do pochwy.

Jestem dziewicą, a ostatni okres miałam 10 stycznia. Czy ja mogę być w ciąży? Wytrysku nie było, co ja mam teraz zrobić? Z pochwy wydziela się mi biały śluz, o czym to świadczy?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Z opisanej przez Panią sytuacji wynika, że szansa na zapłodnienie jest praktycznie zerowa. Białawy śluz jest normalnym zjawiskiem w czasie cyklu miesiączkowego, typowym dla drugiej jego fazy (po owulacji, przed miesiączką).
Dla całkowitego uspokojenia się, może Pani wykonać test ciążowy (polecam artykuł: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0), jednak nie wcześniej niż w terminie spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam!