Petting i wytrysk

Proszę o pomoc; mianowicie uprawiałem z moją dziewczyną petting, no i doszło do wytrysku w intymne okolice. Dodam, że wczoraj skończyła się jej miesiączka. Proszę o pomoc - czy może coś z tego być niepożądanego???

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Najprawdopodobniej dziewczyna była w okresie niepłodnym (chyba że ma długie miesiączki i bardzo krótkie cykle). Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po tego typu zbliżeniu jest nikłe. W razie spóźniania się miesiączki, proszę jednak wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!