Petting podczas dni płodnych a ryzyko ciąży u dziewicy

Czy podczas pettingu mogło dojść do zapłodnienia? Jestem dziewicą, miałam wtedy dni płodne. Po ok. 20 minutach od wytrysku chłopak dotykał członkiem moich okolic intymnych na których było dużo śluzu. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym przypadku?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę nie jest duża, jednak petting może predysponować do ciąży szczególnie gdy odbywał się on w czasie dni płodnych.